Stockholm Kendo Open 2012

27/05/2018

Šā gada 20. oktobrī mūsu kluba sportisti piedalījās starptautiskajās kendo sacensībās Zviedrijā "Stockholm Kendo Open 2012". Sacensību dalībnieki bija sadalīti divās grupās – pirmā grupa līdz melnajai jostai 1. dan (kyu) un otrā grupa tikai dan īpašniekiem. Turnīrā piedalījās sportisti ne tikai no tuvējām ziemeļu zemēm, kā Norvēģijas un Somijas, bet arī no tālākām Eiropas valstīm, kā piemēram, Francijas, Polijas un arī Krievijas.

"Stockholm Kendo Open 2012"  sacensībās piedalījās trīs sportisti no Latvijas: Martiņš Rutkovskis, Nauris Andersons un Maksims Galiaskarovs.  Visi sportisti piedalījās "Kyu Cup" grupas turnīrā, kur sasniedza augstus rezultātus.

 Latvijas Kendo federācija jau kārtējo reizi var lepoties ar savu sportistu sasniegumiem. Ar lielu prieku un lepnumu varam paziņot, ka pirmo vietu B grupā ar 8 pārliecinošām uzvarām izcīnīja Latvijas kendo valstsvienības loceklis, Latvijas Universitātes kendo kluba galvenais instruktors - Mārtiņš Rutkovskis. Tomēr nevar aizmirst arī pārējo sportistu sniegumus. Trešo godpilno vietu ieguva Latvijas Kendo federācijas biedrs, Latvijas Universitātes kendo kluba instruktors - Nauris Andersons. Sīvā cīņā piekāpjoties pretiniekam piekto vietu un balvu par "Cīņas garu" ieguva jau ilggadējais LKF biedrs - Maksims Galiaskarovs.

 Pēc sacensībām notika sportistu atestācija. Visi mūsu sportisti nokārtoja atestāciju uz kendo 1. dan.

 Apsveicam!!!

 Sacensību oficiālie rezultāti - www.fska.se/sko/results.php

IMAG0002.jpgIMAG0006.jpgIMAG0007.jpgIMAG0009.jpg